NOWY ZMODERNIZOWANY OFICJALNY SERWIS INFORMACYJNY ŚWIADKÓW JEHOWY PO POLSKU - jw.org/pl

Serdecznie zapraszam wszystkich czytelników do poszukiwania aktualnych wiadomości oraz innych informacji na temat Świadków Jehowy i ich wierzeń publikowanych pod adresem jw.org/pl.

Na autoryzowanej przez Świadków Jehowy oficjalnej witrynie mogą Państwo przeczytać materiały, obejrzeć filmy, posłuchać nagrań audio lub pobrać zawarte na niej publikacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych w następujących blokach tematycznych:

NAUKI BIBLIJNE

PUBLIKACJE

DLA MEDIÓW

FILMY

O NAS

Szczegółowe informacje o zawartości oficjalnej witryny internetowej Świadków Jehowy:

WYJĄTKOWA STRONA INTERNETOWA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

9 letnia Sy Luedeling, ocalała z Westgate śpiewa wzruszającą pieśń - wywiad dla TV

OBEJRZYJ INNE FILMY O SPOŁECZNOŚCI ŚWIADKÓW JEHOWY Z POLSKIMI NAPISAMI (kanał rikardopl)

Loading...

WYWIAD ZE ŚWIADKIEM JEHOWY

WYWIAD ZE ŚWIADKIEM JEHOWY
(fragment wywiadu)

Dzisiaj mówią i piszą wiele negatywnych opinii o Świadkach Jehowy. Jak odnosicie się do tych doniesień w mediach?

To, co mówią i piszą dzisiaj w mediach o Świadkach Jehowy nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. (...) Chrystus powiedział: „(…) Jeżeli mnie prześladowali, was też będą prześladować; (Jana 15:20) Jeśli ludzie Chrystusowi przypisywali szereg niedociągnięć i wad, tym bardziej nie dziwi, że o Świadkach Jehowy mówią i piszą w sposób negatywny.

(całość czytaj w zakładce powyżej: WYWIAD ze ŚJ)

DRABINA W JASKINII LWÓW

DRABINA W JASKINII LWÓW
zwiastun długi

DRABINA W JASKINII LWÓW

DRABINA W JASKINII LWÓW
zwiastun krótki

O "PRZEKŁADZIE NOWEGO ŚWIATA"

O "PRZEKŁADZIE NOWEGO ŚWIATA"
«Przekład Nowego Testamentu dowodzi, że w tej organizacji [tzn. Świadkowie Jehowy - przyp. tłum.] są specjaliści, którzy mają odpowiednie kompetencje do rozwiązywania problemów, jakie stwarza przekład biblijny» («ANDOVER NEWTONQUARTERLY»)

kliknij zdjęcie, żeby przeczytać inne opinie (zdjęcie własne)

O TRANSFUZJI KRWI

O TRANSFUZJI KRWI
opinie lekarzy z całego świata, streszczenie filmu (kliknij zdjęcie, aby przeczytać artykuły)

MEDYCYNA BEZ KRWI W ARMII USA

MEDYCYNA BEZ KRWI  W ARMII USA
Departament Obrony USA przeznaczył 4,7 mln dolarów na szkolenie lekarzy wojskowych w metodach leczenia bez użycia krwi

(zdjęcie You Tube)

BEZKRWAWA MEDYCYNA

BEZKRWAWA MEDYCYNA
SZPITAL I CENTRUM MEDYCZNE ENGLEWOOD - współpracuje z armią USA w dziedzinie bezkrwawej chirurgii i medycyny

(zdjęcie You Tube)

H. HIMMLER O ŚWIADKACH JEHOWY

H. HIMMLER O ŚWIADKACH JEHOWY
"Świadkowie Jehowy są (...) niewiarygodnie stanowczy, nie piją i nie palą, są niezwykle pracowici i ze wszech miar uczciwi, dotrzymują danego słowa, (...) nie mają obsesji na punkcie bogactwa i dobrobytu..." (zdjęcie z Wikipedii)

PSYCHOLOG O ŚJ

PSYCHOLOG O ŚJ
fragment procesu w Rosji

(zdjęcie You Tube)

WKŁAD W DEMOKRACJĘ

WKŁAD W DEMOKRACJĘ
«Walcząc w obronie swoich praw obywatelskich Świadkowie Jehowy oddali wielką przysługę demokracji, ponieważ w ten sposób w niemałym stopniu przyczynili się do zagwarantowania praw wszystkich mniejszości w Ameryce» (Charles S. Braden, książka «These Also Believe»).

(zdjęcie You Tube)

ARCHIWUM BLOGA

KRAJE / WYDARZENIA

LICZBA ODWIEDZIN

czwartek, 14 czerwca 2012

Spełnienie żądań prokuratora rejonu Woroszyłowskiego w Rostowie nad Donem wobec spółki publicznej „MegaFon” [dostawca internetowy na terenie Rosji- przyp. tłum.]

W wyniku postanowienia Lenińskiego Sądu Rejonowego w Krasnodarze z 19.04.2012 roku zostały spełnione roszczenia prokuratury dzielnicy Woroszyłowskiej w Rostowie nad Donem wobec spółki "MegaFon" zobowiązujące do ograniczenia jej dostępu do strony internetowej www.armiavn.com, używanej przez zakazany międzyregionalny ruch społeczny "Armia z woli narodu", jak również do strony internetowej www.jw.russia.org., z której korzysta zakazana lokalna organizacja religijna Świadków Jehowy w Taganrogu.
Prokuratura Rejonu Woroszyłowskiego w Rostowie nad Donem w wyniku przeprowadzonego monitoringu sieci internetowej pod kątem ujawnienia materiałów o charakterze ekstremistycznym, złożyła wniosek do spółki "MegaFon" zobowiązując ją zamknięcia możliwości technicznych dostępu do witryn internetowych dla użytkowników stron internetowych.
W trakcie przeprowadzonego monitoringu przestrzeni internetowej Prokuratura Rejonowa ujawniła witryny internetowe, których używały w swojej działalności organizacje, uznane za ekstremistyczne. Na wskazanych stronach publikowano materiały zawierające liczne krytyczne wypowiedzi wobec władz państwowych, funkcjonariuszy organów ścigania Federacji Rosyjskiej, dyskredytujące wspomniane organy w oczach opinii publicznej i zawierające oznaki działalności ekstremistycznej.
Strony te były wykorzystywane przez organizacje ekstremistyczne jako środek komunikacji między ich członkami, w tym w różnych regionach Rosji, do agitacji i propagandy przekonań ideologicznych, powiadamiania o planowanych i prowadzonych przedsięwzięciach o charakterze publicznym z ich udziałem.
Materiały ekstremistyczne publikowane na stronach internetowych oraz same strony internetowe były ogólnie dostępne dla nieograniczonej liczby osób, w tym niepełnoletnich obywateli, co mogło przyczyniać się do powstawania konfliktów społecznych. Zapoznanie się z nimi nieograniczonej liczby obywateli mogło powodować negatywne konsekwencje, włącznie z przestępstwami o charakterze terrorystycznym i ekstremistycznym.
W związku z ujawnieniem naruszeń prokuratura regionu Woroszyłowskiego w Rostowie nad Donem Leniński Sąd Rejonowy w Krasnodarze, właściwy dla siedziby kaukaskiego oddziału spółki "MegaFon", złożył wniosek pod adresem spółki "MegaFon" o obowiązku zaprzestania świadczenia usług związanych z dostępem do stron ekstremistycznych, do którego sąd w pełni się przychylił.


źródło: http://procrf.ru/news/48239-trebovaniya-prokurora-voroshilovskogo-rayona.html
Новости прокуратуры РФ

0 komentarze:

ŚWIADKOWIE JEHOWY NIE SĄ SEKTĄ

HISTORIA PETERA VELARDE'A - BEZKRWAWA MEDYCYNA NA ŚWIECIE

HISTORIA PETERA VELARDE'A - BEZKRWAWA MEDYCYNA NA ŚWIECIE
W rzeczywistości wiele z tych innowacji [z dziedziny bezkrwawej chirurgii] wywodzi się z badań prowadzonych przez społeczność Świadków Jehowy,” zauważa dr Evans. (czytaj cały artykuł klikając na zdjęcie)